پرفروش ترین خودروی هیبریدی دنیا                                               یه فرصت استثنایی تا 100 درصد تخفیف                          
tabnak-adv
tabnak-adv
بعید است افرادی مانند باهنر در کابینه باشند!/ روحانی باید به مطالبات مردم عمل کند
در روزهای گذشته، زمزمه هایی مبنی بر حضور افرادی مانند باهنر در کابینه نیز مطرح شد؛ هرچند خود باهنر نیز اعلام کرد، اگر جای روحانی بود، باهنر را وارد کابینه نمی کرد، گفتمان حاضر نشان می دهد که لابی های قدرتمندی در پشت پرده این ماجرا در حال اعمال فشار برای بستن کابینه است.
سازمان نظام مهندسی نباید ساختار دولتی پیدا کند
دکتر لاریجانی در بیستمین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان نظام مهندسی یک نهاد مدنی است و نباید ساختار دولتی پیدا کند.
تاکید بر حمایت از آموزش های فنی وحرفه ای/ سازمان آموزش فنی وحرفه ای سیاستگذار، هدایتگر و نظارت کننده باشد
لاریجانی در همایش مدیران سازمان آموزش فنی و حرفه ای:
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت مجلس از آموزش های فنی و حرفه ای گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای باید سیاستگذار، هدایتگر و نظارت کننده باشد.
دغدغه نمایندگان درباره توتال رفع شد/ سازمان های نظارتی زیادی در بسته شدن این قرارداد نظارت دارند
این قرارداد با توجه به ماهیتی که دارد و به رغم مواردی که درباره آن گفته شده، در کل به نفع ایران است و علاوه بر این، باب گشایشی در اقتصاد کشور خواهد بود. در واقع نشان می دهد، ایران سرزمینی مناسب برای ورود سرمایه گذاری خارجی به کشور است و سرمایه گذاران را برای حضور در ایران تشویق می کند.
عده ای به بهانه عدم شفافیت، روشن ترین قراردادها را زیر سؤال می برند
یک نماینده مجلس در گفت وگو با «تابناک»؛
هر چند به نظر می رسد، پس از سخنان وزیر نفت و نمایندگان موافق و مخالف در صحن علنی مجلس، فضا کمی شفاف تر شد، هنوز هستند نمایندگانی که با این قرارداد مخالف اند. با این حال، نمایندگان زیادی با انجام این قرارداد موافق اند و دلایل نمایندگان مخالف را در راستای تقابل با دولت می دانند.
گزارش کامل از بررسی قرارداد توتال در مجلس
بیژن زنگنه، وزیر نفت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی درباره ابعاد قرارداد توتال برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی به نمایندگان گزارش داد.
گزارش شش ماهه دوم کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره اجرای برجام
این گزارش دارای هشت بخش مشتمل بر مبانی و منابع گزارش،‌ اجرای تعهدات جمهوری اسلامی ایران، فعالیت های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران،‌ تحریم‌های رفع شده،‌ تحریم‌های باقی مانده،‌ موارد نقض عهد و پیمان شکنی آمریکا،‌ اقدامات متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران و جمع بندی و پیشنهاد است.
فرصت یک هفته ای مجلس به بانک مرکزی برای رفع مشکل سپرده گذاران موسسات مالی/ دولت در اسرع وقت دغدغه مردم را رفع کند
لاریجانی در آغاز جلسه علنی امروز مطرح کرد؛
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس امروز به بانک مرکزی یک هفته فرصت دادند تا مشکل سپرده گذاران موسسات مالی همچون کاسپین را حل و فصل و گزارش آن را به مجلس ارائه کنند.
وام های نجومی، نه قانونی است و نه غیر قانونی/ وام های نجومی در واقع نوعی سوءاستفاده از حق است!
فسادگریزی و سوءاستفاده از موقعیت، یکی از مؤلفه های قضاوت در مورد عملکرد مدیران و مسئولین است؛ بنابراین، رویدادهای ناخوشایندی نظیر دریافت وام های کلان و یا حقوق‌های نجومی توسط برخی مدیران ـ که وظیفه اصلی‌شان حفاظت از بیت‌المال است ـ باعث منفی شدن نمره افراد در فساد ستیزی می شود.
شهرداری به دنبال توجیه مشکلات پایتخت
در واقع شهرداری مجبور به انجام برخی کارها در شرایطی که از داشتن منابع پایدار محروم است، نیست، اینکه شهرداری از راه‌های غیرمتعارف یا آلوده شدن به برخی فسادها که شهر و شهروندان را متضرر کرده یا سبب آسیب به زیست در شهر شده به تامین منابع بپردازد، درست نیست.
دولت نباید تسلیم فشارها شود/ روحانی مطالبات 16 میلیون تن را هم برآورده خواهد کرد
برخی چهره های شاخص اصولگرا در روزهای اخیر، رأی 16 میلیونی نامزد مطبوعشان در انتخابات را ملاک قرار داده اند و از دولت جدید انتظار حضور در کابینه را دارند. همچنین در سوی دیگر نیز برخی چهره های اصلاح طلب نیز دقیقا به همین بهانه، خواستار حضور حداکثری در کابینه جدید هستند.
نماینده مردم شیراز در مجلس،گفت: آقای روحانی تیم ات را محکم ببند، مردم با حضور مسئولانه در تمام برهه ها به جمهوریت نظام مصنویت بخشیدند.
خوزستانی ها در جهنم زندگی می کنند/ یک هزارم آبی که در استان های دیگر برای تفریحات آبی استفاده می کنند، به ما بدهند
متأسفانه در این گرمای طاقت فرسا، بحران آب هم جدی شده است. در شمال شرق خوزستان به ویژه بحران آب، تبدیل به یک بحران امنیتی می شود. بسیاری از این درگیری های قومیتی که در خوزستان رخ می دهد، ریشه در بی آبی و فقر مردم دارد، با این حال، می بینیم هیچ اتفاقی هم نیفتاده و مردم همچنان باید این وضعیت را تحمل کنند.
خوزستان به جز مشکلات آب و برق، با مشکل اشعه فرابنفش نیز روبه روست
هنوز فراموش نکرده ایم، گزارش هایی مبنی بر این که اهواز آلوده ترین شهر جهان است و همین مشوقی برای مهاجرت از این شهر شد. بعد خبرهایی منتشر شد، مبنی بر اینکه ریزگردهای عراق آلوده به رادیواکتیو هستند که باز هم موجب دغدغه ای دیگر برای مردم استان و اهواز شد. قطعی برق و آب هم که دیدیم، چه ضربه ای به حیثیت این استان زد.
شاید سؤال از رئیس جمهور عملیاتی نشود!
رئیس کمیسیون اقتصادی در گفت و گو با «تابناک»؛
بانک مرکزی همزمان با انتخابات ریاست جمهوری، با صدور اطلاعیه هایی، از آغاز پرداخت سپرده های زیر 10 و 20 میلیون تومان خبر داد، ولی این اطلاعیه ها به جای آنکه از حجم نگرانی این گروه از مردم بکاهد، موجب تشدید نگرانی آنان شد.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv