خرید مربا برای وعده صبحانه چقدر خرج دارد؟

کد خبر: ۱۰۹۷۳۹۷
|
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰ 06 January 2022
|
7919 بازدید

خرید مربا برای وعده صبحانه چقدر خرج دارد؟

باشگاه خبرنگاران جوان- فهرست قیمت برخی از انواع مرباهای موجود در بازار به شرح زیر است؛

نام کالا  قیمت (تومان)
مربا توت فرنگی ایز - 220 گرم ۱۱,۹۰۰
مربا به مهرام - 300 گرم ۲۱,۰۰۰
مربا آلبالو بیژن - 290 گرم ۲۲,۰۰۰
مربا هویج چین چین - 330 گرم ۲۲,۹۰۰
مربا بالنگ زوم - 300 گرم ۲۳,۵۰۰
مربای توت فرنگی سحر - 310 گرم ۲۴,۰۰۰
مربا بالنگ مهرام - 300 گرم ۲۴,۰۰۰
مربا انجیر شانا - 310 گرم ۲۵,۴۹۰
مربای زردآلو سحر - 390 گرم ۲۶,۵۰۰
مربا هویج موسوی -350 گرم ۲۹,۰۰۰
مربا آلبالو موسوی - 350 گرم ۳۲,۷۵۰
مربای گل محمدی ایز - 650 گرم ۳۹,۵۰۰
عصاره مالت جو با عسل و کنجد به مالت - 400 گرم ۴۵,۰۰۰
مربا تمشک ایز - 650 گرم ۴۷,۵۰۰
مربای هویج شیفته - 960 گرم ۴۸,۹۰۰
مربا به اصالت - 820گرم ۵۱,۹۰۰
مربا توت فرنگی اصالت - 820 گرم ۵۴,۹۰۰
مربا بالنگ اصالت - 820 گرم ۵۹,۹۰۰
اشتراک گذاری
محک پایین متن خبر
تور پاییز ۱۴۰۳ صفحه خبر
بلیط هواپیما
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# قیمت دلار # فیلترینگ # ترامپ # ایران و آمریکا # نیمه شعبان # قیمت طلا # تعطیلی مدارس # کالابرگ
الی گشت
نظرسنجی
در جنگ سه ساله اوکراین-روسیه کدام طرف پیروز میدان است؟